Пам'ятаєте з шкільного курсу по історії про революційну ситуацію? Так от, в Україні її немає. У всякому разі на теперішній час. Тому ті гарячі голови, які час від часу намагаються вивести народ на майдани, з надією, що їх підтримає інша частина населення, приреченні на поразку. Нам теж хочеться, щоб все сталося швидко і правильно, але подивимось правді у вічі – не на часі.

Проте, ми маємо в наявності політичну кризу, обумовлену повною втратою довіри до всіх, без виключення, владних структур та неможливістю змінити цю ситуацію за допомогою виборчого процесу. Будь-який кандидат, що пройде у другий тур – це людина від влади.

Що можна робити у цій ситуації?

По-перше - не робити зайвих рухів, тобто фальш старту, накопичувати сили та готуватись. Не відволікатись на другорядні речі. Тільки прибравши першопричину, можна вирішити всі інші питання. Боротись з кожним чиновником окремо не вистачить життя.

По-друге – вирахувати час, коли політична активність та невдоволеність владою дійде, до найвищої точки кипіння. Це може бути напередодні, або під час найближчих «чесних виборів» Президента.

По-третє - припинити шукати собі «міссію», який прийде і спасе нас. Висувати, при цих обставинах свого кандидата на пост президента – даремна трата сил та часу. Треба зосередитись на головному – об’єднати всі здорові сили, а це може зробити тільки ідея. Після об’єднання, постійно синхронізуйте свої дії, це дуже знадобиться на кінцевому етапі. Ідея полягає в тому, щоб спочатку зруйнувати систему, а вже потім все інше.

Четверте – вийти за межі Інтернету, кожен з вас може стати майданчиком для розповсюдження ідеї.

П’яте – повернути графу проти всіх, та поріг явки виборців у виборче законодавство.

Якщо вибори пройдуть на умовах влади – народ програв.

Увійдіть, щоб коментувати

Авторизація

00006384
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь час
120
18
345
5756
831
872
6384

Ваший IP: 34.239.158.107
17-08-2019 23:41