Дивилася виступ Тимошенко на Національному форумі «Нова соціальна доктрина: «нові можливості для кожного». В загалі формат "форум" передбачає виступи, дискусії, навіть голосування за загальну резолюцію. На цьому «форумі» доповідь тільки однієї особи, інші - масовка. Партійці, ви дійсно впевненні, що це не майбутній диктатор? Я вже чула такі палкі речі у 2014-му…


Спробуємо зробити просто аналіз, без емоцій. В розділі нової Конституції Юлія Володимирівна спирається на мої публікації на сайті Рубікон, тому маю повне право її критикувати.

Основними змінами в моєму варіанті нової Конституції є
- позбавлення Президента диктаторських повноважень;
- розподіл бюджету знизу-вверх, де район виділяє процент на утримання держави та області;
- посилення у Верховній Раді парламентської меншості, щоб більшість не бешкетувала;
- підпорядкування Міністерства юстиції Верховній Раді, яке повинно розробляти механізми виконання для законів; досліджувати вплив законів на суспільство, ставити свою резолюцію на нових законах України;
- підпорядкування Генеральної прокуратури Міністерству юстиції, щоб прокуратура дійсно контролювала виконання прийнятих законів, а не була репресивним апаратом;
- руйнування диктаторів на місцях, незалежність трьох гілок влади до самого низу;
- незалежна судова влада і таке інше.

Із виступу одразу стає зрозумілим, що диктатура Президента залишається, владна вертикаль – залишається, бюджет дерибанять у Верховній Раді, а де зміни Юлія Володимирівна?

Мені вже дуже цікаво почитати текст нової Конституції від Юлії Володимирівни та її команди.

І ізюминка на тортику – це контракт з виборцями, до речі теж моя ідея. І я, як виборець, дуже хочу подивитися на цей контракт. В ньому повинні прописані строки виконання пунктів програми і механізми імпічменту Президента у разі невиконання заявлених пунктів плану.

Судячи з того, що обіцяла Юлія Володимирівна багато, дві години, то механізму імпічменту Президента в цьому контракті не прописано і за «базар» відповідати вона не збирається. А значить знову слова, слова і брехня.

Але саме я дуже вдячна Юлії Володимирівні, що вона підняла планку кандидатів до такого рівня. Тому пропоную всім виборцям вимагати від своїх кандидатів такий контракт, а в ньому щоб обов’язково був прописаний механізм відкликання вашого кандидата з державної посади, якщо він не виконує своїх зобов’язань. Тут то ви і побачите за кого можна голосувати, а за кого - ні.

Немає нічого поганого, якщо кандидати будуть красти друг у друга програми, бо якщо ми хочемо збудувати потужну, вільну державу, то програми можуть суттєво перетинатися. Але той, хто хоче збрехати, ніколи не пропише в контракті механізм свого імпічменту. Ось тут і настане час істини для брехунів.

З повагою, Лариса Болтнєва

 

Обговорити Тему на Форумі

Увійдіть, щоб коментувати

Авторизація

00006367
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь час
103
18
328
5756
814
872
6367

Ваший IP: 34.239.158.107
17-08-2019 22:43