Вибори – це демократичний інструмент, який дозволяє мирним шляхом змінити владу. Але у зв’язку з тим, що вибори контролюються владою, вони не приводять до зміни правлячої еліти. Ця ситуація називається політичною кризою.

Фрази «політична криза» керівництво держави дуже боїться і уникає, бо вона означає, що влада нелегітимна, тобто невизнана народом. Але це треба довести юридично. Це можна зробити лише на виборах. Тобто ми опиняємося у замкнутому колі.

Якби із закону про вибори не були вилучені дві норми поріг явки виборців та графа проти всіх, то народ міг би у законний спосіб юридично довести недовіру владі.

Після того, як вибори визначаються такими що не відбулися, хоча б по одному з цих пунктів, призначаються повторні вибори. Кандидати, які приймали участь в цих перегонах не мають право висуватися знов. Якщо і серед нових кандидатів не буде обраний Президент, то юридично узаконюється політична криза. У зв’язку з тим, що діючий Президент також приймав участь і не був обраний, юридично втрачає легітимність і влада тимчасово переходить до парламенту. Але тому що поняття політичної кризи охоплює не тільки інститут Президенства, а й законодавчу владу, адже кандидатів у Президенти висували партії. А значить вотум недовіри отримали і вони. То наступним кроком до вирішення політичної кризи, являється перевибори Верховної Ради.

Народ відчув свою впевненість, що він впливає на процес, а вибори у парламент трохи інший процес, то з’являється можливість повністю переформатовати Парламент і всю владу. В нових умовах провести повторні вибори в Президенти.

На цьому нелегкому шляху обов’язково проявиться новий лідер і нові обличчя, котрим наро буде довіряти.

Так це довгий і болісний процес, але він вартий того, бо ми обираємо не тамаду на один вечір, а Президента на 5 років.

Влада страшенно боїться цього процесу, тому і прибрала з закону ці дві норми. Наше завдання доказати, що вибори підтасовані, влада – нелегітимна. Об’являється політична криза і повертаємося до вище викладеного. Іншого шляху немає.

Увійдіть, щоб коментувати

Авторизація

00006376
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь час
112
18
337
5756
823
872
6376

Ваший IP: 34.239.158.107
17-08-2019 23:03