Ми єдина в Україні громадська організація, яка починає народовладдя з себе. Важко уявити, що партія, яка носить ім’я свого лідера та заохочує ідолопоклонічество, зможе зруйнувати диктатуру і встановити демократичні принципи правління. Щоб щось міняти глобально, треба потренуватися на маленькому колективі - відпрацювати правила, змінити людей.  

 Наше основне завдання – змінити людей. Виростити нового українця, який просто не зможе жити по-старому.

Ми приділяємо багато уваги первинним осередкам. Особливо це важливо на першому етапі, на етапі формування.

Зазвичай активісти, які приходять до партій, деякі скромні, а деякі дуже жваві. Звичайно жваві швидко опановують владні місця, а потім так ведуть роботу, щоб завжди бути зверху в ієрархічній піраміді. Така система закріпляє всі негативні явища в організації та і в загалі в суспільстві, породжує корупцію, паралізує активність громадян. Ця система була впроваджена ще за часи СРСР і перейшла у спадок до сучасної України.

Таку систему треба руйнувати. Ми формуємо команду по-іншому.

Наприклад, збирається нова команда в 10 осіб, люди один одного майже не знають. Ми спочатку з’ясовуємо хто хотів би бути на керівних посадах скажімо п’ятеро зголосилися. Ці люди по-черзі очолюють осередок кожні два місяці. Більш менш роззнайомлюються, потім проводяться вибори. Виборці за 5ти бальною шкалою оцінюють кожного і результат кидають у скриньку, потім йде прозорий підрахунок голосів. Найкращі згідно рейтингу стають - керівником, його заступником та секретарем. Наступні перевибори призначаються через чотири місяці.

Навіщо так часто проводити вибори? По-перше, щоб люди не приростали до своїх повноважень. По-друге, щоб нові активісти мали можливість просуватися у гору. Щоб «старі» не почивали на лаврах, а відчували рух. Щоб народжувалися нові ідеї і члени організації просували їх вперед. Щоб не вбивали ініціативу, лише тому що хтось вдало зайняв владну позицію і поступатися нею не хоче. В нашій системі - краще повинно перемагати.

І саме головне керівники первинних підрозділів будуть кандидатами у місцеві ради. З найкращих кандидатів у місцеві ради виберуть кандидатів у Верховну Раду, а з цих кандидатів - кандидата у Президенти. Таким чином кандидат у Президенти - кращий з найкращих.

І що, ви думаєте, ми вибрали царя і будемо йому молитися? Ні. Це просто буде та людина, яка зможе виконати наші доручення. І тут починається саме цікаве. Ми ще до виборів розробимо наші вимоги і сформуємо їх в громадський договір, підпишемо з нашими кандидатами і будемо ретельно слідкувати, як вони їх виконують. Якщо вони не виконують, хоча б якийсь пункт, команда яка висувала його в депутати, починає протидіяти згідно договору.

Якщо депутату знадобиться підтримка він завжди може розраховувати на своїх активних виборців.

Така система дозволяє взаємодіяти депутату з виборцями, а виборцям впливати на депутата – це і є народовладдя. Наша доля не повинна залежати від якісних характеристик конкретної особи.

Ми будуємо СИСТЕМУ і починається вона зі статуту, основного правила цієї організації, а ні з добрих відносин та якостей кожної людини окремо.

Увійдіть, щоб коментувати

Авторизація

00006370
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь час
106
18
331
5756
817
872
6370

Ваший IP: 34.239.158.107
17-08-2019 22:48