Вибори. Це єдиний момент, коли влада максимально вразлива. Це єдиний час, коли народ впливає на владу. Але не в Україні. Нас в черговий раз хочуть використати.

 

Sergey min

Щодо мене, то я не бачу майбутнього Президента серед кандидатів, але ви можете дозволити собі розкіш і проголосувати за вашими вподобаннями. А коли настане другий тур і ваш кандидат не пройде, і в бюлетені другого туру ви побачите дві ненависні для вас особи, не вчиняйте, як та засидівшаяся в дівках молодиця - аби за кого. Не вибирайте менше зло, бо від цього воно не перестає бути злом.

В нашому законодавстві в бюлетені немає графи «проти всіх». Тому я, наприклад, висловлю свою недовіру всім кандидатам і всій владі тим, що зіпсую свій бюлетень. Все рівно, як я це зроблю… чи домалюю третю графу, чи перекресллю все на х…рест, але зроблю так, щоб мій бюлетень не приймав участь в голосуванні. Бо якщо ви приймаєте участь, то ви вже не жертва, а співучасник злочину,

Тепер уявіть, якщо це зробить вся країна. Вибори будуть вимушені визнати такими, що не відбулися. Що тоді? А тоді призначаються повторні вибори і всі ті, хто приймали участь в попередніх перегонах, не зможуть повторно виставляти свої кандидатури. Таким чином, «без шуму та пилу» можна змити в каналізацію всіх покидьків разом з Президентом. Одразу.

Але це ідеальний варіант. Звісно, що умовити зробити так всю країну не можливо. Але можливо зробити так, щоб таких була більшість. Особливо у другому турі.
А тепер уявіть іншу картину, коли голова ЦВК зачитуючи, скільки бюлетенів було зіпсовано - називає цифру, яка приголомшить весь світ і покаже, наскільки ця влада нелегітимна. Ця ситуація може спровокувати варіант «Чапаєв».

Гадаю, вони на це не підуть, вони скоріше вкинуть зайві бюлетені, але для цього прийдеться зробити їх дуже багато. Щоб викрити цей хід влади, ми сфотографуємо зіпсований бюлетень і вивісимо знімок на одному загально відомому ресурсі. Всі хто зроблять так як зроблю я, зможуть зайти на цей ресурс і поставити «лайк». Таким чином, вже на наступний день ми будемо знати, на яку кількість нам збрехав голова ЦВК.

Звісно, що це буде не юридичний доказ. Але це буде привід звернутися до суду, щоб перевірити правильність підрахунку. Якщо кількість зайвих бюлетенів буде достатньо велика, тоді доказати це буде легко.

Я не буду зараз розглядати всі варіанти, як можуть далі розгортатися події, варіантів дуже багато, але буде цікаво, я вам обіцяю!
Що найменше, ми заставимо владу рахуватися з нами, а не вважати нас за електоральне бидло.
Далі буде…

Увійдіть, щоб коментувати

Авторизація

00006380
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь час
116
18
341
5756
827
872
6380

Ваший IP: 34.239.158.107
17-08-2019 23:25